Poważny mężczyzna domowym pomieszczeniu garażowym lub gospodarczym warsztaciku posiada zwykle pakiet koniecznych narzędzi.

Często posiadam odczucie, że od ich wielkości jest zależny poczucie męskości poniektórych gości. Jakby właśnie narzędzia pokazywały, iż zostają panami, a nie ich temperpament, stanowisko do kłopotów i ogólne traktowanie do problemów w życiu. Oryginalny facet ma zestaw owych narzędzi, jakie pozwalają zarządzać nad kłopotami technicznymi w domku i w garażu. Do tych nieodzownych narzędzi bezsprzecznie można zaliczyć śrubokręt, wkrętarka, hebel, suwmiarka, i w pomieszczeniu garażowym niezbędny okazuje się podnośnik samochodowy oraz klucz pneumatyczny. Oryginalny facet potrafi skorzystać z nich w stosowny sposób, przystający z przeznaczeniem, a niekiedy również w odmienny sposób nie wymyślony przez wytwórcę. Służą mu te narzędzia do niedużych napraw w chacie i w automobilu, z jakimi białogłowa ogólnie nie potrafi się uporać, z wyjątkiem niektórych niewiast, dla których porządna wkrętarka albo suwmiarka nie są niczym nieznanym i które umią samej zmienić oponę w samochodzie, w czym korzystny jest podnośnik samochodowy.

Supermarket z narzędziami tak czy siak jest takim miejscem, wobec którego przeciętny facet nie ominie biernie, podobnie jak baba nie pójdzie chłodno w sąsiedztwie magazynu z sukniami. Nieraz trzeba było wystawać aż mój mąż obejrzy sobie narzędzia i ponawija o nich ze sprzedawcą, nawet gdy wcale akurat nie należy nabyć np. klucza pneumatycznego.

Dokładniejsze informacje Narzędzia warsztatowe KingTony

Warte uwagi narzędzia w męskim warsztacie: Suwmiarka