Marka Hörmann od lat zajmuje się dyscypliną Hörmann i jest najdoskonalszym wytwórcą bram uchylnych, drzwi, ościeżnic a także napędów. Marka Hörmann jest firmą dziedziczną działającą na obszarze dziesięcioleci. Tworzy poświadczenie współczesnych rozstrzygnięć i najlepszej jakości produktów.

Firma Hörmann jest administrowana już przez trzecie a także czwartą generację wnuków oraz prawnuków inicjatora firmy, Augusta Hörmann.

Wspólnikami odnoszącymi prywatną odpowiedzialność są Thomas J. Hörmann, Martin J. Hörmann i Christophe Hörmann. Spółka Hörmann Polska sp. z o.o. istnieje od 1992 roku. Naczelna siedziba spółki umiejscowiona jest w Komornikach pod Poznaniem. W tymże miejscu poza wydziałami siedziby, mieszczą się także magazyny o powierzchni 5 tysięcy metrów kwadratowych.

Ponadto, spółka ma cztery agentury w Poznaniu, Warszawie, Sosnowcu i Gdańsku. W całości firma werbuje w nich ponad stu wysoce wykwalifikowanych pracobiorców. Hörmann Polska sp. z o.o posiada gęstą sieć partnerów handlowych na terenie całego państwa. Poświadcza ona błyskawiczny oraz kompetentny serwis a także poświadcza odpowiednią, umiejętną obsługę konsumenta.

Spółka Hörmann – bramy garażowe